Prins Bayii Servisi Edremit

Prins Bayii Servisi Edremit
Atiker, Zavoli, Lovato, BRC, Prins, Landirenzo, Tartarini, Landi, Kit MTM, Mimgas, FBR, Aldesa, Fema, Platinca, Gfi, Vikars, AKL, Romano, Wentgas, Autogas, Starlux, Ottogas, Tomasetto, Akme, Bigas, Easyjet, Baykan, AG Zenit, Destro, T4, Dymco, Milano, Stargas, Ramses, Ecogas, Vogels, Tamona, Teleflex Gfi, Vialle, İcom JTG, Ecotech, Gasitaly, Eemer, AEB, Versus, Cangas, Ultragas, 2A Bravo, E-Gas, Stefanelli, DT Gas, Voltran, NLP, Bedini, Motorgas, Milangas, OMVL, Emmegas, Autogas italia, KME, Eureka-4, Digitronic, Autronic, Okcan, MGS, King, CGS, T.A Fast Tech, Ekogas, ECY Gas Smart, Mevlana Türk, Tesla, GoGas, Timegas, Monza, Mygas, Hedef, TA Sigas, King, Margas, Femitec, 4-Gas Green, Acon Agis, AC-Stag, Alfatronic, Ökotec Marka Lpg Sistemlerine Ayar  programları ile tekleme, silkeleme ve rolanti bozukluğu, çok yakıt yakma sorunlarına tamir bakım yapmaktayız

 

TSI,FSI, GDI MOTOR LPG DÖNÜŞÜM, TSİ,FSİ – GDİ MOTOR LPG MONTAJI,  TSİ, FSİ, GDİ, TFSI gibi direc enejksiyonlu araçlar için geliştirlmiş olan DİRECT LİQUİ MAX sistemi adı verilen prinsin devrim niteliği taşıdığı sistemin çalışma prensibi   aracın kendi benzin yollarını kullanarak yani ; aracın kendi benzin enjektörleri ve benzin bloğunu kullanılarak lpg likit olarak benzin enjektörlerinden yanma odasına 20 ile 210 bar basınçla pükürtmesidir. araca herhangi bir tadilat gerektirmeyen bir pompa sayesinde yakıtı sıvı halde yanma odasına püskürten sistemdir.. aracın ilk çalışlmasından kontak kapanışına kadar tüm devirler ful lpg ile çalışan tek sistemdir. araçta benzin olmasa bile direk lpg ile çalışmaktadır.

Prins’in direkt enjeksiyonlu araçlar için özel olarak ürettiği ve dünyada bir ilk yaratan otogaz dönüşüm sistemi Direct LiquiMax (DLM), artık Türkiye’de. DLM LPG sisteminin en büyük özelliği, yalnızca direkt enjeksiyonlu araçlar için üretilmiş olması değil aynı zamanda en son teknolojiye sahip olmasıdır. Her araç için özel olarak üretilen DLM, bu araçların motorlarında test edilerek satışa sunuldu.
yakit-modulu-Direct-LiquiMax-Sistemi

Direct LiquMax Sistemi’nin özellikleri:

Prins DLM Sistemi, aracınızın orijinal benzin enjeksiyonu ile eşdeğer bir teknolojiye sahiptir. Motorda yer alan mevcut elektronik bileşenlerden maksimum derecede faydalanır. Bu sayede benzin ile LPG arasında sürüş farkını hissedilmez. Benzinli araç performansı ile LPG’li araç performansı birbirine eşdeğer seviyede olur.

• DLM ile araç ilk çalışmadan itibaren LPG tüketir. Bu nedenle aracı çalıştırmak için dahi benzine ihtiyaç duyulmaz. Bu özellik %100 LPG tüketerek daha çok tasarruf yapılmasını sağlar.

• DLM kitinin içinde bulunan parçalar dışında herhangi bir ekstra ekipmana ihtiyaç yoktu. Buna, otogaz sistemi yağlama malzemesi olarak bilinen koruyucu sıvı dozlayan sistem de dahildir.

• DLM kitinin bulunduğu direkt enjeksiyonlu araçlarda, sıvı LPG’nin yüksek basınç altında silindirin içine enjekte edilmesi için modifiye edilmiş bir yüksek basınç pompası ile benzin sisteminin yakıt enjektörleri kullanılır. Bu durum sayesinde otomobil için hayati önem taşıyan emme manifoldu da delinmemiş olur.

• Normal şartlar altında sıralı sistemlerde 10.000 km’de bir yapılan bakım, DLM LPG kitinin takılı olduğu araçlarda 25.000 km’de bir yapılır.

Direkt enjeksiyon motor sistemine sahip araçlar için üretilmiş olan Direct LiquMax kitinin içerisinde; yakıt modülü, pompa işlemcisi, yakıt besleme ünitesi, yakıt geri dönüşüm ünitesi, boost pump ve sistemin beyni olan AFC-2, yakıt anahtarı ve LPG yakıt tankı bulunmaktadır. Bu sistemin VSI-DI sisteminden farkı %100 LPG kullanımına olanak tanıması ve LPG’yi sıvı olarak püskürterek daha fazla tasarruf ve daha yüksek performans elde edilebilmesidir.
prins_otogaz-donusumu-balikesir-edremit